Platforma handlowa Bitcode Prime

Platforma handlowa jest bardzo rozbudowana i oferuje wiele opcji handlowych. Oferowane są następujące rodzaje zleceń:

  • Limit
  • Market
  • Stop
  • Trailing stop
  • Wypełnij lub anuluj
  • Jedno anuluje drugie (OCO)
  • Zlecenie ukryte
  • Zlecenie z limitem ceny post only

Ze względu na wysoki wolumen transakcji i dobrą płynność, ceny kupna/sprzedaży oraz liczba zleceń są rozwiązywane w czasie rzeczywistym, co pozwala użytkownikom wybrać najlepszy moment na złożenie zlecenia.

Dowiedz się więcej tutaj: https://www.indexuniverse.eu/pl/bitcode-prime-oszustwo/

Giełda oferuje również transakcje z depozytem zabezpieczającym z dźwignią 3 do 1, co oznacza, że użytkownicy mogą zmniejszyć wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego, a tym samym potrzebują jedynie 33% kapitału niezbędnego do otwarcia pozycji. Mechanizm lewarowania rachunku użytkownika różni się jednak od mechanizmu Forex, gdzie kapitał jest dostarczany przez firmę. Tutaj kredyty zabezpieczające można uzyskać za pośrednictwem rynku kredytowego, na którym użytkownicy mogą pożyczać sobie nawzajem kapitał. W zamian za to pożyczkodawca otrzymuje codziennie procent.

Opłaty Bitcode Prime

Struktura opłat na Bitcode Prime różni się nieco od tych, które można znaleźć u przeciętnych brokerów. Opłaty są zorganizowane zgodnie z wkładem, jaki twórcy i biorcy wnoszą do płynności rynku. Opłaty transakcyjne zaczynają się od 0,1 procenta dla animatora i 0,2 procenta dla biorącego. Wyższe opłaty pobierane są od takera, ponieważ to właśnie on usuwa płynność z platformy. Podobnie jak w przypadku większości innych brokerów, opłaty są ustalane na podstawie wolumenu obrotu. Opłaty pozostają niezmienione do momentu osiągnięcia wolumenu obrotu w wysokości 500 000 USD, co jest wymogiem dość wysokim w porównaniu z tym, co inne giełdy i brokerzy ustalają w swojej strukturze opłat zależnych od wolumenu obrotu.

Wypłaty i wpłaty są bezpłatne, chyba że dokonujemy transakcji za pomocą przelewu bankowego. Opłaty pobierane za przelewy bankowe wynoszą 0,1% kwoty, a minimalna opłata wynosi 20 USD. Ekspresowe przelewy bankowe, które są realizowane w ciągu 24 godzin w dni robocze, kosztują 1 procent od kwoty, przy czym minimalna opłata wynosi 20 USD.

Wpłaty i wypłaty

Wpłacanie środków na konto Bitcode Prime jest dość proste. Należy pamiętać, że wpłacanie pieniędzy fiat wymaga pełnej weryfikacji konta. Bitcode Prime obsługuje depozyty kartą kredytową/debetową, przelewy bankowe i przelewy ekspresowe (przelewy przychodzące w ciągu 24 godzin roboczych).

Aby dokonać wpłaty za pomocą waluty cyfrowej wystarczy wybrać walutę, którą chcesz wpłacić (np. BTC), wygenerować adres w portfelu, do którego chcesz wysłać pieniądze i wprowadzić ten adres jako adres odbiorcy.

Czy Bitcode Prime jest bezpieczny?

Bitcode Prime zyskał reputację jednego z największych graczy w branży, co niestety nigdy nie jest bez ceny. Scentralizowane giełdy, takie jak Bitcode Prime, mają historię przyciągania osób lub ściśle powiązanych grup hakerów i niestety tego rodzaju nieszczęście spotkało Bitcode Prime kilka razy w przeszłości. Pierwsze włamanie miało miejsce w październiku 2015 roku, w wyniku którego przejęto 1500 Bitcoinów z portfela kontrolowanego przez giełdę. Kwota ta została szybko zwrócona przez platformę. Kolejny wypadek okazał się jednak o wiele bardziej katastrofalny dla giełdy. W 2016 roku nieznany haker zdołał obejść zabezpieczenia firmy i wszedł w posiadanie około 119 000 Bitcoinów, które w momencie incydentu były warte około 72 milionów dolarów.

Po tym incydencie Binfinex przeniósł wszystkie środki klientów do zimnego magazynu, który wykorzystuje zaawansowaną funkcję wielopodpisu i dystrybuuje środki w różnych bezpiecznych lokalizacjach. Co więcej, bezpieczeństwo kont użytkowników zostało również zwiększone dzięki 2FA i U2F.

Taka jest historia Bitcode Prime, firmy, która wyrzeźbiła sobie solidną niszę rynkową. Pomimo historii luk w zabezpieczeniach i ataków hakerów, Bitcode Prime wciąż dumnie stoi jako jedna z najlepszych giełd kryptowalutowych. To, czy chcesz mieć do czynienia z taką firmą, zależy wyłącznie od Ciebie – technologia handlowa firmy jest dostosowana do doświadczonych traderów i może być myląca dla początkujących – ale sama ilość usług świadczonych przez firmę jest nie do przecenienia.